O nás


Naše vize, poslání, zásady a hodnoty

Orbico


Orbico je vedoucím distributorem velkého počtu celosvětově známých značek, od kosmetických výrobků přes potraviny a nepotravinové výrobky, technické a elektrické přístroje pro farmacii, hračky, textil, cigarety a také výrobky jako jsou motorové oleje. Tak široký a rozličný rozsah značek a portfolia výrobků vyžaduje vysokou flexibilitu, otevřenost neustálým změnám, pružné organizaci práce a investice do rozvoje lidí a značek. 

Naším cílem je dosahovat trvalého obchodního rozvoje a vytvářet přidanou hodnotu pro naše obchodní partnery a značky v našem portfoliu. Všichni naši zákazníci mají značný a uznávaný podíl na trhu, počínaje velkými nadnárodními řetězci, místními maloobchodními řetězci po velkoobchody, lékárny, nezávislé místní obchodníky, B2B podnikatele a specializované prodejní řetězce. Proto je Orbico partnerem volby jak nejlépe vyhovět potřebám našich obchodních partnerů s optimální směsí nabídky výrobků, služeb, pružnosti a znalosti místní situace.

S týmem nadšených odborníků nabízíme kompletní a úplná obchodní řešení pro prodej, logistické služby, marketing a řízení značek pro značky v našem portfoliu. V našem obchodování a činnosti se řídíme našimi Vizemi, Posláním, Zásadami a Hodnotami. 

  • POSKYTOVATEL ŘEŠENÍ pro vybrané kategorie pro naše partnery

  • Partnerství s našimi dodavateli a zákazníky, abychom ZÍSKALI SPOTŘEBITELE

Video

  • Lidé jsou naší nejcennější hodnotou
  • Jsme zaměřeni na spokojenost zákazníka
  • Fungujeme v jednoduché pružné organizaci přizpůsobivé změnám
  • Jsme orientovaní na efektivitu nákladů a obchodní výsledky
  • Trvalý zisk a rozvoj jsou zásadní pro náš úspěch
  • Jsme sociálně odpovědnou společností

Naše služby


Orbico nabízí kompletní a úplná obchodní řešení pro prodej a distribuci, logistické služby, marketing a řízení značek pro velký počet různých průmyslových odvětví a oblastí jako jsou FMCG, kosmetické výrobky, farmacie, hračky a textilní výrobky, elektrická zařízení, cigarety, motorové oleje a mnoho dalších.

Poskytujeme služby vynikající kvality našim hlavním odběratelům a zákazníkům tím, že jim přinášíme obchodní hodnotu, růst a rozvoj. Dnes se obchodní aktivity Orbico rozpínají od Baltu po Černé moře, přes 19 zemí. Využívají v součinnosti podpůrných funkcí a zkušeností z řízení spolu s velkým soustředěním a hlubokou přítomností na místním trhu, se znalostmi a profesionální odborností.  

Naši zákazníci mají všichni značný a uznávaný podíl na trhu, počínaje velkými nadnárodními řetězci, místními maloobchodními řetězci po velkoobchody, lékárny, nezávislé místní obchodníky, B2B podnikatele a specializované prodejní řetězce.

Orbico dnes spolupracuje s více než 70ti dodavateli, řídí více než 500 celosvětových a místních značek a zásobuje více než 80000 zákazníků.

Chcete být součástí naší skupiny Orbico?


Zjistěte více o aktuálně volných pracovních místech a kontaktujte nás nyní, abychom zjistili, jak dobře se k sobě hodíme.

Více informací